Robert Kowal

Zawsze
blisko
ludzi

Kandydat na burmistrza

dusznik-Zdroju

poznaj naszych kandydatów
do rady miejskiej w dusznikach-zdroju

Slide
Adela
Uznańska
OKRĘG NR 1
20 lat, rodowita duszniczanka. Ukończyłam w Dusznikach Szkołę Podstawową, a obecnie jestem w piątej klasie maturalnej w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości na kierunku technik reklamy, gdzie kończę czteroletnią kadencję przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Od jedenastu lat jestem członkiem Bractwa Rycerskiego Księstwa Homole. Boli mnie fakt, że z naszego miasta młodzież ucieka i nie chce wracać. Chciałabym to zmienić.
ul. Słowackiego od nr 21 do końca nieparzyste, od nr 26 do końca parzyste
Slide
Mateusz
Różycki
OKRĘG NR 2
45 lat, magister pedagogiki i emerytowany funkcjonariusz Służby Więziennej. Z miastem związany od 1984r. Powrócił w 2022 roku po 17 latach nieobecności, aby prowadzić wraz z żoną Rodzinny Dom Dziecka. Rodzic dwójki biologicznych córek i opiekun pięciorga dzieci.
ul. Dworcowa, Kolejowa, Olimpijska, Polna, Sudecka (od nr 13 do końca)
Slide
Justyna
Waluszczyk
OKRĘG NR 3
40 lat, mężatka od 18 lat, mama dwóch synów: Konrad lat 15, uczeń dusznickiego liceum ogólnokształcącego, zawodnik MKS Pogoń Duszniki-Zdrój, młodszy Adam lat 3 uczęszcza do dusznickiego przedszkola. Z wykształcenia mgr hotelarstwa i gastronomii. Przykład na to, że nie wszyscy wyjeżdżają z Dusznik-Zdroju. Zamieszkała w naszym mieście od 2013 roku. Na każdym poprzednim stanowisku pracy, czy to na Poczcie Polskiej, czy w restauracji, czy w dziale mieszkaniowym Dusznickiego Zakładu Komunalnego zawsze blisko ludzi. Podczas edukacji starszego syna w szkole podstawowej zawsze aktywnie działająca na rzecz Rady Rodziców MZS w Dusznikach-Zdroju. Znam potrzeby mieszkańców, bo mieszkam wśród nich oraz dysponuję czasem, aby faktycznie reprezentować Państwa w Radzie Miejskiej Dusznik-Zdroju.
ul. Słowackiego (od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 24 parzyste)
Slide
Marek
Hołodniak
OKRĘG NR 4
54 lata, szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek, od urodzenia mieszkaniec Dusznik-Zdroju. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Ekonomicznym, kierunek administracja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroctawiu na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansow, Controlling i Rachunkowość Zarządczą,

Posiada blisko 30-letnie doświadczenie w bankowości na stanowiskach menedżerskich, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą. Zainteresowania: sport i turystyka. podróże. Motoryzacja usługi finansowe, coaching, marketing, mentoring oraz prawo gospodarcze i bankowe.
ul. Krasińskiego, Miejska Górka, Wybickiego, Stawowa, Sudecka (od nr 1 do 12)
Slide
Mateusz
Rybeczka
OKRĘG NR 5
38 lata ojciec i szczeliwy mąż. Ukonczyłem Akademie Wychowania Fizycznego we Wroclawiu na kierunku Fizjoterapia. Aktualnie prowadzę gabinet fizjoterapeutyczny na ul. Boh. Getta. Branża turystyczna to moje drugie zajęcie dzięki któremu mam możliwość poznania potrzeb mieszkańca w gabinecie i turysty w pracy. Zdecydowałem sie kandydować do rady miasta po raz drugi, mając świadomość że jeszcze sporo spraw jest do dokończenia. Stawiam na rozwój nie tylko infrastruktury turystycznej, ale i społecznej z dużym naciskiem na prozdrowotną. Myślę że nasze miasto ma bardzo dużo atutów które we właściwych proporcjach będą atrakcyjne dla turysty i przyjazne nam mieszkańca. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach i poparcia mojej osoby na stanowisko radnego.
ul. Mickiewicza, Rynek
Slide
Mariusz
Bodziński
OKRĘG NR 7
48 lat, żonaty, ojciec dwójki dzieci, urodzony duszniczanin.
Absolwent Technikum Mechanicznego we Wrocławiu. Znany i rozpoznawalny dzięki ponad dwudziestoletniej pracy na Stacji Orlen w Dusznikach-Zdroju. Obecnie pracujący w firmie poligraficznej
ul. Krakowska, Orlicka, Zamkowa (od nr 3 do 11)
Slide
Krystyna
Cieślak
OKRĘG NR 8
Wykształcenie średnie-zawodowe. Pracownik Dusznickiego Ośrodka Pomocy Społecznej, prowadzi Klub Seniora. Członkini i jednocześnie sekretarz Towarzystwa Miłośników Dusznik-Zdroju. Członki i jednocześnie skarbnik Zarząd Polskiego Związku Działkowców. Pasjonatka rękodzieła, nauki języków obcych. Miłośnik zieleni, natury i zwierząt.
ul. Bohaterów Getta, Plac Warszawy, Sportowa (od nr 3 do 5a), Stroma, Zamkowa (od nr 12 do końca)
Slide
Dorota
Nowakowska
OKRĘG NR 10
35 lat, mama 4 - letniego synka, Tymka. Duszniczanka od zawsze, na zawsze.
Wykształcenie wyższe, magisterskie. Pedagog specjalny, nauczyciel, terapeuta.
Od ponad 10 lat pracuje w Miejskim Zespole Szkół w Dusznikach-Zdroju. Wcześniej związana z Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Przez wiele lat prowadziła świetlicę środowiskową "Barka" , pomagała rodzinom jako asystent rodziny.

Obecnie zastępca przewodniczącego w działającym przy OPS zespole interdyscyplinarnym ds. przemocy. Animator czasu wolnego. W Dusznickim Ośrodku Kultury (wcześniej MOKiS) od wielu lat organizuje zajęcia dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.
ul. Osiedlowa, Sprzymierzonych 4 i 14, Wojska Polskiego (od nr 1 do 7a nieparzyste, 4c)
Slide
Marek
Kijanka
OKRĘG NR 11
36 lat. Mąż i ojciec dwójki dzieci. Strażak, lokalny przedsiębiorca, Mocno Pomocny. Społecznie związany z Naszym miastem od najmłodszych lat. Zaangażowany prekursor warsztatów naturalnych terapii. Organizator warsztatów edukacji bezpieczeństwa, profilaktyki i prewencji społecznej wśród dzieci i młodzieży. Obecnie Wiceprezes OSP Duszniki Zdrój. Członek zarządu powiatowego ZOSPRP. Naczelnik OSP Duszniki-Zdrój (2015-2023). Członek Sztabu Zarządzania Kryzysowego.
ul. Sportowa 7, Sprzymierzonych (od nr 2 do 12 parzyste-oprócz nr 4)
Slide
Justyna
Janicka
OKRĘG NR 12
Od 20 lat w szczęśliwym związku z Robertem, którego owocem są cudowni Florka i Franek. Duszniczanka od urodzenia z przerwą na edukację i zebranie doświadczenia zawodowego. Z wykształcenia filolog języka niderlandzkiego, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, aktywna zawodowo w sektorze prywatnym od 2001 roku, praca dla przedsiębiorców z krajów Beneluxu. Od stycznia 2023 Kierownik Dzialu Kultury w Dusznickim Ośrodku Kultury. Amatorka sportów lotniczych (baloniarstwo) i muzyki klasycznej, zwłaszcza muzyki dawnej z naciskiem na jej odsłonę wokalną. Członkini zarządu Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej im. Feliksa Mendelssohna, śpiewa w Kłodzkim Chórze Concerto Glacensis. Połączenie Dusznik i kultury to jej największa pasja.
ul. Zdrojowa (od nr 1 do 10, od nr 12 do 36a parzyste)
Slide
Mateusz
Laszewski
OKRĘG NR 13
32 lata, żonaty
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek Turystyka i Rekreacja, specjalność trener outdoor. Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą związaną turystyką, przewodnik górski sudecki, ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, instruktor narciarstwa zjazdowego. Pasjonat aktywnej turystyki górskiej, zarówno pieszej jak i rowerowej. Miłośnik Ziemi Kłodzkiej.
ul. Orzechowa, Słoneczna, Willowa
Slide
Jolanta
Kazimierczak
OKRĘG NR 14
63 lata, emerytka, od 42 lat mieszkanka Dusznik-Zdroju. Ukończyłam studia wyższe na WSP w Zielonej Gorze na kierunku: pedagogika opiekuńcza i terapeutyczna. Od lat związana byłam z Domem Wczasów Dziecięcych, gdzie byłam nauczycielem/wychowawcą jak również pełniłam funkcję dyrektora w latach 1995-2000 i 2010-2019. Czynnie włączyłam się o walkę przeciwko likwidacji DWD w latach 2008 i 2016 r. oraz o miejsca pracy pracowników. Wielokrotnie pracowałam na Koloniach Polonii Zagranicznej w Bardzie i Dusznikach-Zdroju jako wychowawca i kierownik kolonii. Obecnie pracuje w Internacie MZS (Szkoły Mistrzostwa Sportowego) jako wychowawca. Posiadam licencje sędziowskie Polskiego Związku Biathlonu oraz Polskiego Związku Narciarstwa
ul. Chopina, Górska, Klubowa, Podgórska, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste), Zdrojowa (od nr 11 do 13 nieparzyste, 44), Zielona
Slide
Zbigniew
Bajor
OKRĘG NR 15
Jestem mieszkańcem Naszego miasta od 7 lat. Moja praca zawodowa nauczyła mnie być kompetentnym i dobrze zorganizowanym menadżerem. Wyróżnia mnie nieszablonowe podejście i orientacja na cele, a ponadto potrafię priorytetyzować zadania. Angażuję się lokalnie i społecznie - od samego początku staram się aktywizować lokalnych mieszkańców, rozwijać naszą dzielnicę i miasto.
Graniczna, Podgórze, Zieleniec
previous arrow
next arrow
Slide
Adela Uznańska

20 lat, rodowita duszniczanka. Ukończyłam w Dusznikach Szkołę Podstawową, a obecnie jestem w piątej klasie maturalnej w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości na kierunku technik reklamy, gdzie kończę czteroletnią kadencję przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Od jedenastu lat jestem członkiem Bractwa Rycerskiego Księstwa Homole. Boli mnie fakt, że z naszego miasta młodzież ucieka i nie chce wracać. Chciałabym to zmienić.

Okręg nr 1

ul. Słowackiego od nr 21 do końca nieparzyste, od nr 26 do końca parzyste

Slide
Mateusz Różycki

45 lat, magister pedagogiki i emerytowany funkcjonariusz Służby Więziennej. Z miastem związany od 1984r. Powrócił w 2022 roku po 17 latach nieobecności, aby prowadzić wraz z żoną Rodzinny Dom Dziecka. Rodzic dwójki biologicznych córek i opiekun pięciorga dzieci.

Okręg nr 2

ul. Dworcowa, Kolejowa, Olimpijska, Polna, Sudecka (od nr 13 do końca)

Slide
Justyna Waluszczyk

40 lat, mężatka od 18 lat, mama dwóch synów: Konrad lat 15, uczeń dusznickiego liceum ogólnokształcącego, zawodnik MKS Pogoń Duszniki-Zdrój, młodszy Adam lat 3 uczęszcza do dusznickiego przedszkola. Z wykształcenia mgr hotelarstwa i gastronomii. Przykład na to, że nie wszyscy wyjeżdżają z Dusznik-Zdroju. Zamieszkała w naszym mieście od 2013 roku. Na każdym poprzednim stanowisku pracy, czy to na Poczcie Polskiej, czy w restauracji, czy w dziale mieszkaniowym Dusznickiego Zakładu Komunalnego zawsze blisko ludzi. Podczas edukacji starszego syna w szkole podstawowej zawsze aktywnie działająca na rzecz Rady Rodziców MZS w Dusznikach-Zdroju. Znam potrzeby mieszkańców, bo mieszkam wśród nich oraz dysponuję czasem, aby faktycznie reprezentować Państwa w Radzie Miejskiej Dusznik-Zdroju.

Okręg nr 3

ul. Słowackiego (od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 24 parzyste)

Slide
Marek Hołodniak

54 lata, szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek, od urodzenia mieszkaniec Dusznik-Zdroju. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Ekonomicznym, kierunek administracja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroctawiu na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansow, Controlling i Rachunkowość Zarządczą.Posiada blisko 30-letnie doświadczenie w bankowości na stanowiskach menedżerskich, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą. Zainteresowania: sport i turystyka. podróże. Motoryzacja usługi finansowe, coaching, marketing, mentoring oraz prawo gospodarcze i bankowe.

Okręg nr 4

ul. Krasińskiego, Miejska Górka, Wybickiego, Stawowa, Sudecka (od nr 1 do 12)

Slide
Mateusz Rybeczka

38 lata ojciec i szczeliwy mąż. Ukonczyłem Akademie Wychowania Fizycznego we Wroclawiu na kierunku Fizjoterapia. Aktualnie prowadzę gabinet fizjoterapeutyczny na ul. Boh. Getta. Branża turystyczna to moje drugie zajęcie dzięki któremu mam możliwość poznania potrzeb mieszkańca w gabinecie i turysty w pracy. Zdecydowałem sie kandydować do rady miasta po raz drugi, mając świadomość że jeszcze sporo spraw jest do dokończenia. Stawiam na rozwój nie tylko infrastruktury turystycznej, ale i społecznej z dużym naciskiem na prozdrowotną. Myślę że nasze miasto ma bardzo dużo atutów które we właściwych proporcjach będą atrakcyjne dla turysty i przyjazne nam mieszkańca. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach i poparcia mojej osoby na stanowisko radnego.

Okręg nr 5

ul. Mickiewicza, Rynek

Slide
Mariusz Bodziński

48 lat, żonaty, ojciec dwójki dzieci, urodzony duszniczanin.
Absolwent Technikum Mechanicznego we Wrocławiu. Znany i rozpoznawalny dzięki ponad dwudziestoletniej pracy na Stacji Orlen w Dusznikach-Zdroju. Obecnie pracujący w firmie poligraficznej

Okręg nr 7

ul. Krakowska, Orlicka, Zamkowa (od nr 3 do 11)

Slide
Krystyna Cieślak

Wykształcenie średnie-zawodowe. Pracownik Dusznickiego Ośrodka Pomocy Społecznej, prowadzi Klub Seniora. Członkini i jednocześnie sekretarz Towarzystwa Miłośników Dusznik-Zdroju. Członki i jednocześnie skarbnik Zarząd Polskiego Związku Działkowców. Pasjonatka rękodzieła, nauki języków obcych. Miłośnik zieleni, natury i zwierząt.

Okręg nr 8

ul. Bohaterów Getta, Plac Warszawy, Sportowa (od nr 3 do 5a), Stroma, Zamkowa (od nr 12 do końca)

Slide
Dorota Nowakowska

35 lat, mama 4 - letniego synka, Tymka. Duszniczanka od zawsze, na zawsze.
Wykształcenie wyższe, magisterskie. Pedagog specjalny, nauczyciel, terapeuta.
Od ponad 10 lat pracuje w Miejskim Zespole Szkół w Dusznikach-Zdroju. Wcześniej związana z Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Przez wiele lat prowadziła świetlicę środowiskową "Barka" , pomagała rodzinom jako asystent rodziny. Obecnie zastępca przewodniczącego w działającym przy OPS zespole interdyscyplinarnym ds. przemocy. Animator czasu wolnego. W Dusznickim Ośrodku Kultury (wcześniej MOKiS) od wielu lat organizuje zajęcia dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Okręg nr 10

ul. Osiedlowa, Sprzymierzonych 4 i 14, Wojska Polskiego (od nr 1 do 7a nieparzyste, 4c)

Slide
Marek Kijanka

36 lat. Mąż i ojciec dwójki dzieci. Strażak, lokalny przedsiębiorca, Mocno Pomocny. Społecznie związany z Naszym miastem od najmłodszych lat. Zaangażowany prekursor warsztatów naturalnych terapii. Organizator warsztatów edukacji bezpieczeństwa, profilaktyki i prewencji społecznej wśród dzieci i młodzieży. Obecnie Wiceprezes OSP Duszniki Zdrój. Członek zarządu powiatowego ZOSPRP. Naczelnik OSP Duszniki-Zdrój (2015-2023). Członek Sztabu Zarządzania Kryzysowego.

Okręg nr 11

ul. Sportowa 7, Sprzymierzonych (od nr 2 do 12 parzyste-oprócz nr 4)

Slide
Justyna Janicka

Od 20 lat w szczęśliwym związku z Robertem, którego owocem są cudowni Florka i Franek. Duszniczanka od urodzenia z przerwą na edukację i zebranie doświadczenia zawodowego. Z wykształcenia filolog języka niderlandzkiego, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, aktywna zawodowo w sektorze prywatnym od 2001 roku, praca dla przedsiębiorców z krajów Beneluxu. Od stycznia 2023 Kierownik Dzialu Kultury w Dusznickim Ośrodku Kultury. Amatorka sportów lotniczych (baloniarstwo) i muzyki klasycznej, zwłaszcza muzyki dawnej z naciskiem na jej odsłonę wokalną. Członkini zarządu Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej im. Feliksa Mendelssohna, śpiewa w Kłodzkim Chórze Concerto Glacensis. Połączenie Dusznik i kultury to jej największa pasja.

Okręg nr 12

ul. Zdrojowa (od nr 1 do 10, od nr 12 do 36a parzyste)

Slide
Mateusz Laszewski

32 lata, żonaty
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek Turystyka i Rekreacja, specjalność trener outdoor. Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą związaną turystyką, przewodnik górski sudecki, ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, instruktor narciarstwa zjazdowego. Pasjonat aktywnej turystyki górskiej, zarówno pieszej jak i rowerowej. Miłośnik Ziemi Kłodzkiej.

Okręg nr 13

ul. Orzechowa, Słoneczna, Willowa

Slide
Jolanta Kazimierczak

63 lata, emerytka, od 42 lat mieszkanka Dusznik-Zdroju. Ukończyłam studia wyższe na WSP w Zielonej Gorze na kierunku: pedagogika opiekuńcza i terapeutyczna. Od lat związana byłam z Domem Wczasów Dziecięcych, gdzie byłam nauczycielem/wychowawcą jak również pełniłam funkcję dyrektora w latach 1995-2000 i 2010-2019. Czynnie włączyłam się o walkę przeciwko likwidacji DWD w latach 2008 i 2016 r. oraz o miejsca pracy pracowników. Wielokrotnie pracowałam na Koloniach Polonii Zagranicznej w Bardzie i Dusznikach-Zdroju jako wychowawca i kierownik kolonii. Obecnie pracuje w Internacie MZS (Szkoły Mistrzostwa Sportowego) jako wychowawca. Posiadam licencje sędziowskie Polskiego Związku Biathlonu oraz Polskiego Związku Narciarstwa.

Okręg nr 14

ul. Chopina, Górska, Klubowa, Podgórska, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste), Zdrojowa (od nr 11 do 13 nieparzyste, 44), Zielona

Slide
Zbigniew Bajor

Jestem mieszkańcem Naszego miasta od 7 lat. Moja praca zawodowa nauczyła mnie być kompetentnym i dobrze zorganizowanym menadżerem. Wyróżnia mnie nieszablonowe podejście i orientacja na cele, a ponadto potrafię priorytetyzować zadania. Angażuję się lokalnie i społecznie - od samego początku staram się aktywizować lokalnych mieszkańców, rozwijać naszą dzielnicę i miasto.

Okręg nr 15

ul. Graniczna, Podgórze, Zieleniec

previous arrow
next arrow

Zawsze blisko ludzi

To nie tylko hasło naszego komitetu, to również nie tylko fundament naszego programu, ale przede wszystkim motto, które towarzyszy nam na co dzień. Dlatego nasz program został podzielony na siedem podstawowych bloków, które szczegółowo opisujemy w naszym informatorze wyborczym 2024.

1. Społeczeństwo i rodzina: Razem w działaniu

1. Społeczeństwo i rodzina:
Razem w działaniu

2. Infrastruktura i komunikacja: Inwestycje dla mieszkańców

2. Infrastruktura i komunikacja:
Inwestycje dla mieszkańców

3. Edukacja i kultura: Społeczność jest najważniejsza

3. Edukacja i kultura:
Społeczność jest najważniejsza

4. Sport i turystyka: Nie stać nas na oszczędzanie

4. Sport i turystyka:
Nie stać nas na oszczędzanie

5. Przedsiębiorczość: To nasza przyszłość

5. Przedsiębiorczość:
To nasza przyszłość

6. Nasza przestrzeń: Zadbajmy o to co mamy

6. Nasza przestrzeń:
Zadbajmy o to co mamy

7. Bezpieczeństwo: Fundamenty naszego domu

7. Bezpieczeństwo:
Fundamenty naszego domu

Robert
Kowal

kandydat na burmistrza miasta duszniki-zdrój
w wyborach samorządowych 2024

Z Dusznikami-Zdrój jestem związany od zawsze, tu urodziłem się w 1972 r., to tutaj od 30 lat prowadzę działalność gospodarczą i przez ponad 20 lat byłem radnym Rady Miejskiej. Od lat jestem zaangażowany społecznie w życie miasta. Kiedyś byłem piłkarzem MKS Pogoń Duszniki-Zdrój, dzisiaj w klubie trenuje mój 10-letni syn, a ja wspieram klub w organizacji wszelkich wydarzeń sportowych. Aktywnie działałem w Radzie Rodziców w Miejskim Zespole Szkół, kiedy uczęszczała do niego moja najstarsza córka - Iza. Dzisiaj jestem zaangażowany w życie dusznickiego przedszkola, gdzie uczęszcza moja najmłodsza córka - Inga oraz szkoły podstawowej, gdzie uczą się Robercik i Hania. Całą rodziną aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach w mieście. Zarówno tych sportowych, jak i kulturalnych. Wierzę, że budowanie społeczeństwa obywatelskiego ma sens i daje wszystkim ogrom korzyści.

Nie pochodzę z zamożnej rodziny, ale rodzice dali mi wsparcie i zawsze pomagali w realizacji planów i marzeń. Do miejsca, w którym jestem dzisiaj doszedłem dzięki determinacji i ciężkiej pracy. Jako 19-latek, na początku lat 90-tych, wyjechałem do pracy za granicą. Nie był to łatwy okres w moim życiu, ale nauczył mnie szacunku do ludzkiej pracy i wartości pieniądza, a po latach pozwolił docenić możliwość realizowania się w moim mieście.

Nie planowałem kandydowania na urząd burmistrza. Jestem zadowolony z pracy, która na co dzień daje mi dużo satysfakcji. Nakłoniły mnie do tego rozmowy z mieszkańcami Dusznik-Zdroju oraz poczucie, że mandat radnego nie zawsze pozwalał mi mieć taki wpływ na kierunki rozwoju naszego miasta, jakbym chciał. Moje 20-letnie zaangażowanie w dusznicki samorząd dzisiaj pozwala mi realnie ocenić nie tylko potrzeby, ale przede wszystkim możliwości jakie ma gmina. Wiem, jak funkcjonuje samorząd, znam i rozumiem zasady rządzące budżetem gminy.

Zawsze byłem blisko ludzi i nie zamierzam tego zmieniać. Chciałbym być burmistrzem pełnym empatii i zrozumienia dla problemów mieszkańców. Z pewnością pomoże mi w tym moja drużyna radnych. Kandydaci zostali przeze mnie wybrani z różnych środowisk i w różnych etapach swojego życia. Dzięki temu mogę mieć bardzo szeroki obraz problemów, które nas dotykają. Chcę je rozwiązywać szybko i skutecznie. By móc to robić będę oczekiwał od urzędników oraz pracowników jednostek podległych pasji i zaangażowania. Chcę, aby decyzje podejmowane przez nich były bliskie mieszkańcom, przedsiębiorcom i inwestorom.

Kowal to dobry wybór!

Slide
Grzegorz Staniszewski
Robert jest moim przyjacielem od zawsze i nigdy nie zawiódł. Pracowity, odpowiedzialny, kompetentny. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą.Jestem pewny , że można mu powierzyć losy naszego Miasta.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
nauczyciel w Miejskim Zespole Szkół
Slide
Violetta Onyszczuk
Roberta znam od kilkudziesięciu lat. Na przestrzeni tych lat swoją pracą i determinacją zbudował dobrze prosperujący biznes. Myślę że będzie dobrym gospodarzem naszego miasta, które potrzebuje właściwego planu na rozwój, jego realnego wdrażania oraz zmiany wizerunkowej, tak aby lepiej żyło się mieszkańcom naszego miasta. Abyśmy mogli być dumni, że mieszkamy właśnie w Dusznikach-Zdroju. Wierzę, że Robert jest w stanie tego dokonać.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
prywatny przedsiębiorca
Slide
Krzysztof Maciejczyk
Chciałbym was zachęcić do poparcia kandydatury Roberta Kowala na stanowisko burmistrza miasta Duszniki-Zdrój. Z Robertem znamy się od czasów wspólnej gry w klubie MKS Pogoń Duszniki-Zdrój, w której dał się poznać jako pomocny i służący dobrą radą starszy kolega. Prywatnie to bardzo pracowity, uczciwy i przedsiębiorczy człowiek, który z powodzeniem prowadzi własny biznes, przyczyniając się tym samym do rozwoju turystyki w naszym mieście. Jego zaangażowanie w życie Dusznik-Zdrój można było zobaczyć podczas jego aktywnej działalności jako radny oraz w późniejszym czasie jako wiceprzewodniczący rady miasta. Uważam, że to doskonały kandydat na burmistrza, ponieważ zna miasto zarówno od strony mieszkańca, przedsiębiorcy jak i radnego. Szczerze zachęcam wszystkich znajomych z Dusznik-Zdroju do oddania głosu właśnie na Roberta Kowala.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
kapitan Mks Pogoń Duszniki-Zdrój
Slide
Agnieszka Łęcka
Jestem mieszkanką Dusznik-Zdrój od urodzenia. Kocham to miasto i zależy mi na jego rozwoju. Myślę, że to jak będzie wyglądać przyszłość naszego miasta zależy przede wszystkim od osób, które nim zarządzają. Dlatego też, swój głos oddam na Roberta Kowala! Miałam okazję poznać go pracując w restauracji, której jest właścicielem. Jest to człowiek odpowiedzialny, zorganizowany, potrafiący zarządzać zespołem i bardzo kreatywny. Trzymam kciuki za Naszą przyszłość.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
była pracowniczka Roberta Kowala
Slide
Wojciech Opalach
Roberta znam od ponad 30 lat. Odkąd pamiętam zawsze był pracowity i pomocny. Doświadczenie w biznesie i samorządzie to jedne z najważniejszych cech dla przyszłego burmistrza. Wiem, że będzie dobrym gospodarzem naszego miasta.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
prywatny przedsiębiorca
Slide
Władysława Majder
Gdy organizowałam bale charytatywne Rady Rodziców szkoły podstawowej Robert Kowal za każdym razem chętnie nas wspierał. Doceniam zaangażowanie społeczne kandydata na Burmistrza i to, że jest aktywnym mieszkańcem, nie tylko jako radny, ale też uczestnik miejskich imprez, na których jest obecny on i jego rodzina.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
mieszkanka Dusznik-Zdroju
Slide
Agnieszka i Krzysztof Jarusowie
Robert Kowal − kandydat na burmistrza naszego miasta. Robert jest człowiekiem uczciwym, sumiennym i bardzo pracowitym. Rozumie problemy mieszkańców oraz przedsiębiorców. Jest osobą kompetentną i posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie samorządowe do pełnienia tego urzędu. Od wielu lat jest zaangażowany w rozwój naszego miasta i poprawę jakości życia mieszkańców. Mamy nadzieję, że dzięki niemu Duszniki staną się miastem, z którego nasze dzieci nie będą chciały i musiały wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszego życia. Robert Kowal to nasz wybór 7 kwietnia.
7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA
prywatni przedsiębiorcy
previous arrow
next arrow
Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Grzegorz Staniszewski

Robert jest moim przyjacielem od zawsze i nigdy nie zawiódł. Pracowity, odpowiedzialny, kompetentny. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą. Jestem pewny , że można mu powierzyć losy naszego Miasta.

nauczyciel w Miejskim Zespole Szkół

Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Violetta Onyszczuk

Roberta znam od kilkudziesięciu lat. Na przestrzeni tych lat swoją pracą i determinacją zbudował dobrze prosperujący biznes. Myślę że będzie dobrym gospodarzem naszego miasta, które potrzebuje właściwego planu na rozwój, jego realnego wdrażania oraz zmiany wizerunkowej, tak aby lepiej żyło się mieszkańcom naszego miasta. Abyśmy mogli być dumni, że mieszkamy właśnie w Dusznikach-Zdroju. Wierzę, że Robert jest w stanie tego dokonać.

prywatny przedsiębiorca

Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Krzysztof Maciejczyk

Chciałbym was zachęcić do poparcia kandydatury Roberta Kowala na stanowisko burmistrza miasta Duszniki-Zdrój. Z Robertem znamy się od czasów wspólnej gry w klubie MKS Pogoń Duszniki-Zdrój, w której dał się poznać jako pomocny i służący dobrą radą starszy kolega. Prywatnie to bardzo pracowity, uczciwy i przedsiębiorczy człowiek, który z powodzeniem prowadzi własny biznes, przyczyniając się tym samym do rozwoju turystyki w naszym mieście. Jego zaangażowanie w życie Dusznik-Zdrój można było zobaczyć podczas jego aktywnej działalności jako radny oraz w późniejszym czasie jako wiceprzewodniczący rady miasta. Uważam, że to doskonały kandydat na burmistrza, ponieważ zna miasto zarówno od strony mieszkańca, przedsiębiorcy jak i radnego. Szczerze zachęcam wszystkich znajomych z Dusznik-Zdroju do oddania głosu właśnie na Roberta Kowala.

kapitan MKS Pogoń Duszniki-Zdrój

Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Agnieszka Łęcka

Jestem mieszkanką Dusznik-Zdrój od urodzenia. Kocham to miasto i zależy mi na jego rozwoju. Myślę, że to jak będzie wyglądać przyszłość naszego miasta zależy przede wszystkim od osób, które nim zarządzają. Dlatego też, swój głos oddam na Roberta Kowala! Miałam okazję poznać go pracując w restauracji, której jest właścicielem. Jest to człowiek odpowiedzialny, zorganizowany, potrafiący zarządzać zespołem i bardzo kreatywny. Trzymam kciuki za Naszą przyszłość.

była pracownica Roberta Kowala

Slide
Wojciech Opalach

Roberta znam od ponad 30 lat. Odkąd pamiętam zawsze był pracowity i pomocny. Doświadczenie w biznesie i samorządzie to jedne z najważniejszych cech dla przyszłego burmistrza. Wiem, że będzie dobrym gospodarzem naszego miasta.

prywatny przedsiębiorca

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Władysława Majder

Gdy organizowałam bale charytatywne Rady Rodziców szkoły podstawowej Robert Kowal za każdym razem chętnie nas wspierał. Doceniam zaangażowanie społeczne kandydata na Burmistrza i to, że jest aktywnym mieszkańcem, nie tylko jako radny, ale też uczestnik miejskich imprez, na których jest obecny on i jego rodzina.

mieszkanka Dusznik-Zdroju

Slide

7 KWIETNIA ZAGŁOSUJĘ
NA KWW ROBERTA KOWALA

Agnieszka i Krzysztof Jarusowie

Robert Kowal − kandydat na burmistrza naszego miasta. Robert jest człowiekiem uczciwym, sumiennym i bardzo pracowitym. Rozumie problemy mieszkańców oraz przedsiębiorców. Jest osobą kompetentną i posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie samorządowe do pełnienia tego urzędu. Od wielu lat jest zaangażowany w rozwój naszego miasta i poprawę jakości życia mieszkańców. Mamy nadzieję, że dzięki niemu Duszniki staną się miastem, z którego nasze dzieci nie będą chciały i musiały wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszego życia. Robert Kowal to nasz wybór 7 kwietnia.

prywatni przedsiębiorcy

previous arrow
next arrow

Rozmawiajmy!

Na co dzień jesteśmy blisko ludzi
i nie chcemy tego zmieniać,
dlatego zapraszamy na spotkania
w naszym lokalu w Rynku.

(Rynek 7, były Sklep „U Libuszy”)

Najbliższe spotkanie:

20 marca 2024
/środa/ o 17:00

Temat spotkania: turystyka

Nie lubisz wiecy wyborczych?
Spotkajmy się w kameralnej atmosferze przy kawie i porozmawiajmy o przyszłości naszego miasta

Zapraszamy:

od poniedziałku do soboty od 10:00 do 14:00

Oficjalna strona internetowa
Komitetu Wyborczego wyborców roberta kowala

© 2024 r. kww roberta kowala. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top